Стартер AS (Польша) S5226 (фото 1)
Характеристики
Каталоговий номер
S5226
Виробник
AS (Польша)
Напруга, в
12
Число зубців
24
Потужність стартера [квт]
2
Якість
STANDARD LINE
Напрямок обертання
Проти годинникової стрілки
Версія
M1T93271
Кількість отворів для кріпллення
3
Нова деталь без застави

Стартер AS (Польша) S5226

  • 0 відгуків

5 079 ₴

  • 2 дні
  • Код: 2333342

Доставка

На склад «Новой Почты» На склад «Новой Почты»
Тариф перевізника
Самовывоз для жителей г.Луцк Самовывоз для жителей г.Луцк
Тариф перевізника
Курьером по Украине (до двери) Курьером по Украине (до двери)
Тариф перевізника

детальніше →

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Приватбанк

Наложенный платёж, Оплата наличными, Онлайн картой Visa/MasterCard (LiqPay), детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Комплектуючі - «AS (Польша) S5226»

Аналоги «AS (Польша) S5226»

Важіль стартера AS (Польша) SL5001
  • 0 відгуків

78 ₴ 2 дні

Прокладка гумова AS (Польша) SRS5026
  • 0 відгуків

82 ₴ 2 дні

Щітка стартера AS (Польша) SB5004
  • 0 відгуків

211 ₴ сьогодні

Щіткотримач стартера AS (Польша) SBH5002
  • 0 відгуків

317 ₴ сьогодні

Реле втягуюче стартера AS (Польша) SS5020
  • 0 відгуків

826 ₴ 2 дні

Кільце металеве стопорне AS (Польша) SRS3032
  • 0 відгуків

78 ₴ 2 дні

Якір стартера AS (Польша) SA5021
  • 0 відгуків

1 384 ₴ 2 дні

Оригінальні номери

Chrysler
  • 05082388AA
  • 5082388AA
GENERAL MOTORS
  • 5082388AA
Mitsubishi (Корея/Япония)
  • M001T93271
  • M001T93271ZC
  • M1T93271
  • M1T93271ZC

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →