Стартер AS (Польша) S0233 (фото 1)
Характеристики
Каталоговий номер
S0233
Виробник
AS (Польша)
Напруга, в
12
Число зубців
9
Потужність стартера [квт]
1.8
Якість
STANDARD LINE
Напрямок обертання
По годинниковій стрілці
Версія
0001110100
Кількість отворів для кріпллення
2
Нова деталь без застави
Ауди

Стартер AS (Польша) S0233

  • 0 відгуків

для перевірки сумісності товару

4 743 ₴

  • 2 дні
  • Код: 1674479

Доставка

На склад «Новой Почты» На склад «Новой Почты»
Тариф перевізника
Самовывоз для жителей г.Луцк Самовывоз для жителей г.Луцк
Тариф перевізника
Курьером по Украине (до двери) Курьером по Украине (до двери)
Тариф перевізника

детальніше →

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Приватбанк

Наложенный платёж, Оплата наличными, Онлайн картой Visa/MasterCard (LiqPay), детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Комплектуючі - «AS (Польша) S0233»

Якір стартера AS (Польша) SA0035
764 ₴
Немає в наявності
Щітка стартера AS (Польша) BSX220-221
149 ₴
Немає в наявності

Аналоги «AS (Польша) S0233»

Втулка стартера (пр-во HC-Cargo) HS Cargo 140249
  • 0 відгуків

25 ₴ сьогодні

Важіль стартера AS (Польша) SL0001
  • 0 відгуків

66 ₴ сьогодні

Передній гальмівний супорт HS Cargo 140854
  • 0 відгуків

25 ₴ 2 дні

Стартер AS (Польша) S0233PR
  • 0 відгуків

4 717 ₴ 2 дні

Бендикс стартера AS (Польша) SD0014
  • 0 відгуків

391 ₴ сьогодні

Втулка стартера (22.10x18.00x8.00mm) HS Cargo 140251
  • 0 відгуків

51 ₴ сьогодні

МЕХАНІЗМ ВІЛЬНОГО ХОДУ СТАРТЕРА HS Cargo F 032 131 104
  • 0 відгуків

378 ₴ сьогодні

ЩІТОЧНИЙ ТРИМАЧ HS Cargo F 032 134 660
  • 0 відгуків

301 ₴ сьогодні

Кільце металеве стопорне AS (Польша) SRS3032
  • 0 відгуків

78 ₴ 2 дні

Оригінальні номери

VAG
  • 077911023E
  • 077911023EX
  • 77911023E
  • 77911023EX

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →