Рульова тяга As Metal 20VW4001 (фото 1)
Характеристики
Каталоговий номер
20VW4001
Виробник
As Metal
Для оригінального номера
*025 390 091/092 617
Сторона встановлення
Всередині, Передній міст, З обох сторін
Довжина, мм
276
Розмір різьби
M14x1.5
Тип різьблення
З правой різьбою
Фольксваген
Рульове управління

Рульова тяга As Metal 20VW4001

  • 0 відгуків

для перевірки сумісності товару

498 ₴

  • сьогодні
  • Код: 1660150

Доставка

На склад «Новой Почты» На склад «Новой Почты»
Тариф перевізника
Самовывоз для жителей г.Луцк Самовывоз для жителей г.Луцк
Тариф перевізника
Курьером по Украине (до двери) Курьером по Украине (до двери)
Тариф перевізника

детальніше →

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Приватбанк

Наложенный платёж, Оплата наличными, Онлайн картой Visa/MasterCard (LiqPay), детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Комплекти в яких міститься «As Metal 20VW4001»

Аналоги «As Metal 20VW4001»

Рульова тяга Delphi TA1882
  • 0 відгуків

669 ₴ сьогодні

Рульова тяга Febі Bilstein 34812
  • 0 відгуків

796 ₴ сьогодні

Рульова тяга Asam 70512
  • 0 відгуків

390 ₴ 2 дні

Комплект зчеплення в зборі FAG 840 0308 10
  • 0 відгуків

929 ₴ сьогодні

Рульова тяга FAG 840018210
  • 0 відгуків

718 ₴ сьогодні

Рульова тяга Delphi TA2019
  • 0 відгуків

606 ₴ сьогодні

Рульова тяга Febі Bilstein 32157
  • 0 відгуків

787 ₴ сьогодні

Рульова тяга FAG 840017410
  • 0 відгуків

784 ₴ сьогодні

Тяга керма з накінечником кермової тяги As Metal 29VW4032
  • 0 відгуків

994 ₴ сьогодні

Рульова тяга FAG 840 0309 10
  • 0 відгуків

916 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

VAG
  • 701419804C
  • 702419803B
  • 702419803A
  • 701419821C
  • 701419821
  • 701419810B
  • 701419810A
  • 701419804E
  • 701419804D
  • 702419803C

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →