Муфта генератора AS (Польша) AFP2002 (фото 1)
Характеристики
Каталоговий номер
AFP2002
Виробник
AS (Польша)
Якість
STANDARD LINE
Розмір різьби
M16x1.5
Кількість канавок
6
Нова деталь без застави

Муфта генератора AS (Польша) AFP2002

  • 0 відгуків

911 ₴

  • сьогодні
  • Код: 950718

Доставка

На склад «Новой Почты» На склад «Новой Почты»
Тариф перевізника
Самовывоз для жителей г.Луцк Самовывоз для жителей г.Луцк
Тариф перевізника
Курьером по Украине (до двери) Курьером по Украине (до двери)
Тариф перевізника

детальніше →

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Приватбанк

Наложенный платёж, Оплата наличными, Онлайн картой Visa/MasterCard (LiqPay), детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Комплекти в яких міститься «AS (Польша) AFP2002»

Аналоги «AS (Польша) AFP2002»

Обгонная муфта INA Ina 535006510
  • 0 відгуків

1 151 ₴ сьогодні

Генератор AS (Польша) A1020
  • 0 відгуків

7 641 ₴ 2 дні

Муфта генератора AS (Польша) AFP2002(INA)
  • 0 відгуків

1 127 ₴ 2 дні

Знімач шківів ручний AS (Польша) AT0006
  • 0 відгуків

449 ₴ 2 дні

Шкiв генератора Starline RS 106510
  • 0 відгуків

922 ₴ завтра

Шкiв генератора Era ZN5454
  • 0 відгуків

1 329 ₴ сьогодні

Шкiв генератора Autlog RT5023
  • 0 відгуків

989 ₴ сьогодні

Шкiв генератора 6 ребер Kamoka RC042
  • 0 відгуків

1 013 ₴ сьогодні

Шків генератора OPTIMAL F5-1049
  • 0 відгуків

2 783 ₴ завтра

RUVILLE OPEL Шкив генератора Astra H 04- Ruville 541908
  • 0 відгуків

1 182 ₴ 2 дні

Оригінальні номери

GENERAL MOTORS
  • 1204366
  • 6204889
  • 97186700
  • 97355778
Hitachi
  • GD218089
  • GD2180891

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →