Генератор AS (Польша) A6269S (фото 1)
Характеристики
Каталоговий номер
A6269S
Виробник
AS (Польша)
Напруга, в
12
Струм зарядки від генератора (а)
90
Якість
STANDARD LINE
Ремінний шків
С ремённым шкивом
Нова деталь без застави
Фиат

Генератор AS (Польша) A6269S

  • 0 відгуків

для перевірки сумісності товару

6 180 ₴

  • 2 дні
  • Код: 2580159

Доставка

На склад «Новой Почты» На склад «Новой Почты»
Тариф перевізника
Самовывоз для жителей г.Луцк Самовывоз для жителей г.Луцк
Тариф перевізника
Курьером по Украине (до двери) Курьером по Украине (до двери)
Тариф перевізника

детальніше →

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Приватбанк

Наложенный платёж, Оплата наличными, Онлайн картой Visa/MasterCard (LiqPay), детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «AS (Польша) A6269S»

Диодный мост генератора AS (Польша) ARC4018
  • 0 відгуків

620 ₴ 2 дні

Генератор HS Cargo F 032 113 535
  • 0 відгуків

6 016 ₴ сьогодні

Генератор Denso DAN519
  • 0 відгуків

7 726 ₴ 2 дні

Підшипник кульковий d>30 AS (Польша) ABE9006(FAG)
  • 0 відгуків

219 ₴ 2 дні

Кришка генератора AS (Польша) ABR4034
  • 0 відгуків

275 ₴ 2 дні

Втулка Металева AS (Польша) ARS4007
  • 0 відгуків

81 ₴ 2 дні

Кришка генератора AS (Польша) APC4017
  • 0 відгуків

119 ₴ 2 дні

Обмотка генератора AS (Польша) AS4005
  • 0 відгуків

1 733 ₴ 2 дні

Підшипник генератора AS (Польша) ABE9021
  • 0 відгуків

88 ₴ 2 дні

Підшипник кульковий d>30 AS (Польша) ABE9021(NACHI)
  • 0 відгуків

173 ₴ 2 дні

Оригінальні номери

GENERAL MOTORS
  • 1202290
  • 95512949
  • 95519881
  • 95524463
  • 95524464
  • 1202445
Fiat
  • 52003532
  • 71721204
  • 71783564
  • 71794079
  • 51859138
  • 51859038
  • 42758246
  • 46554404
  • 46748357
  • 51709131
  • 51714791
Ford
  • 9S5110346BA
  • 1535437
  • 1673521
  • 9S5110346BB
Toyota
  • 2706074220

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →