Генератор AS (Польша) A3278 (фото 1)
Характеристики
Каталоговий номер
A3278
Виробник
AS (Польша)
Напруга, в
12
Струм зарядки від генератора (а)
110
Якість
STANDARD LINE
Ремінний шків
З ремінним шківом вільного ходу
Версія
TG11C089
Нова деталь без застави
Hyundai

Генератор AS (Польша) A3278

  • 0 відгуків

для перевірки сумісності товару

9 854 ₴

  • 2 дні
  • Код: 1021844

Доставка

На склад «Новой Почты» На склад «Новой Почты»
Тариф перевізника
Самовывоз для жителей г.Луцк Самовывоз для жителей г.Луцк
Тариф перевізника
Курьером по Украине (до двери) Курьером по Украине (до двери)
Тариф перевізника

детальніше →

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Приватбанк

Наложенный платёж, Оплата наличными, Онлайн картой Visa/MasterCard (LiqPay), детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Комплектуючі - «AS (Польша) A3278»

Аналоги «AS (Польша) A3278»

Шкив демпферный генератора Ina 535021710
  • 0 відгуків

1 563 ₴ сьогодні

Генератор AS (Польша) A3239S
  • 0 відгуків

8 864 ₴ 2 дні

Кришка підшипника пластикова AS (Польша) ABEP3001
  • 0 відгуків

81 ₴ сьогодні

Регулятор напруги генератора AS (Польша) ARE3228S
  • 0 відгуків

1 002 ₴ 2 дні

Підшипник кульковий d>30 AS (Польша) ABE9003
  • 0 відгуків

80 ₴ 2 дні

Кришка генератора AS (Польша) AFP9002
  • 0 відгуків

81 ₴ 2 дні

Регулятор напруги генератора AS (Польша) ARE3177
  • 0 відгуків

932 ₴ 2 дні

RUVILLE HYUNDAI Шків генератора SANTA FE II 2.4 10- Ruville 542374
  • 0 відгуків

1 696 ₴ 2 дні

MEATDORIA HYUNDAI Генератор SONATA V (NF) 2.0 VVTi GLS 05-10, KIA SORENTO I (JC) 2.4 02-09 Meat & Doria 55151134
  • 0 відгуків

11 067 ₴ 2 дні

Обмотка генератора AS (Польша) AS3059S
  • 0 відгуків

2 255 ₴ 2 дні

Оригінальні номери

Hyundai/KIA
  • 373002G500
  • 373002G600

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →