Генератор AS (Польша) A3187 (фото 1)
Характеристики
Каталоговий номер
A3187
Виробник
AS (Польша)
Напруга, в
12
Струм зарядки від генератора (а)
75
Якість
STANDARD LINE
Ремінний шків
С ремённым шкивом
Версія
A11VI81
Нова деталь без застави

Генератор AS (Польша) A3187

  • 0 відгуків

7 891 ₴

  • 2 дні
  • Код: 954703

Доставка

На склад «Новой Почты» На склад «Новой Почты»
Тариф перевізника
Самовывоз для жителей г.Луцк Самовывоз для жителей г.Луцк
Тариф перевізника
Курьером по Украине (до двери) Курьером по Украине (до двери)
Тариф перевізника

детальніше →

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Приватбанк

Наложенный платёж, Оплата наличными, Онлайн картой Visa/MasterCard (LiqPay), детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Комплектуючі - «AS (Польша) A3187»

Ротор генератора AS (Польша) AR3009
1 168 ₴
Немає в наявності

Аналоги «AS (Польша) A3187»

Генератор Bosch 1 986 A01 182
  • 0 відгуків

8 634 ₴ сьогодні

Генератор AS (Польша) A3111
  • 0 відгуків

7 355 ₴ сьогодні

Кріплення металеве AS (Польша) ARS3017
  • 0 відгуків

81 ₴ 2 дні

Щетки генератора, DB208 (l=15.4 b=4.6 h=6.4) AS (Польша) PX60
  • 0 відгуків

66 ₴ сьогодні

Підшипник кульковий d>30 AS (Польша) ABE9006(FAG)
  • 0 відгуків

219 ₴ 2 дні

Підшипник кульковий d>30 AS (Польша) ABE9003
  • 0 відгуків

80 ₴ 2 дні

Обмотка генератора AS (Польша) AS3001
  • 0 відгуків

1 638 ₴ 2 дні

Захист підшипника пластиковий AS (Польша) ABEC3001
  • 0 відгуків

46 ₴ 2 дні

Оригінальні номери

GENERAL MOTORS
  • 4403214
  • 4500044
  • 9160344
  • R1030104
Renault
  • 7700300407
  • 7711134617
GENERAL ELECTRIC
  • 9111214

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →