Генератор AS (Польша) A0284 (фото 1)
Характеристики
Каталоговий номер
A0284
Виробник
AS (Польша)
Напруга, в
12
Струм зарядки від генератора (а)
150
Якість
STANDARD LINE
Ремінний шків
З ремінним шківом вільного ходу
Версія
0121615009
Нова деталь без застави
Вольво
Мазда
Форд

Генератор AS (Польша) A0284

  • 0 відгуків

для перевірки сумісності товару

10 237 ₴

  • 2 дні
  • Код: 954574

Доставка

На склад «Новой Почты» На склад «Новой Почты»
Тариф перевізника
Самовывоз для жителей г.Луцк Самовывоз для жителей г.Луцк
Тариф перевізника
Курьером по Украине (до двери) Курьером по Украине (до двери)
Тариф перевізника

детальніше →

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Приватбанк

Наложенный платёж, Оплата наличными, Онлайн картой Visa/MasterCard (LiqPay), детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Комплектуючі - «AS (Польша) A0284»

Обмотка генератора AS (Польша) AS0015
1 914 ₴
Немає в наявності
Ротор генератора AS (Польша) AR0010
1 742 ₴
Немає в наявності

Аналоги «AS (Польша) A0284»

Комплект (ремінь+ролики) Ina 529 0518 20
  • 0 відгуків

5 083 ₴ сьогодні

Обгонная муфта INA Ina 535005910
  • 0 відгуків

1 412 ₴ сьогодні

Механизм свободного хода генератора PEUGEOT (пр-во Valeo) Valeo phc 588003
  • 0 відгуків

1 221 ₴ сьогодні

Генератор AS (Польша) A3383S
  • 0 відгуків

9 692 ₴ 2 дні

Генератор AS (Польша) A3267S
  • 0 відгуків

9 928 ₴ 2 дні

Шайба з чорного металу AS (Польша) ARS0015
  • 0 відгуків

79 ₴ сьогодні

КОМПЛЕКТ ВУГІЛЬНИХ ЩІТОК HS Cargo F 032 902 683
  • 0 відгуків

50 ₴ сьогодні

Кришка генератора AS (Польша) ARS0004
  • 0 відгуків

81 ₴ 2 дні

Підшипник кульковий d>30 AS (Польша) ABE9006(FAG)
  • 0 відгуків

219 ₴ 2 дні

Підшипник кульковий d>30 AS (Польша) ABE9003
  • 0 відгуків

80 ₴ 2 дні

Оригінальні номери

Ford
  • 1376501
  • 1387927
  • 1506300
  • 1762869
  • 1791839
  • 6G9N10300XA
  • 6G9N10300XB
  • 6G9N10300XC

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →