Генератор AS (Польша) A0250 (фото 1)
Характеристики
Каталоговий номер
A0250
Виробник
AS (Польша)
Напруга, в
24
Струм зарядки від генератора (а)
80
Якість
STANDARD LINE
Ремінний шків
С ремённым шкивом
Версія
0124555006
Нова деталь без застави

Генератор AS (Польша) A0250

  • 0 відгуків

9 486 ₴

  • 2 дні
  • Код: 2402171

Доставка

На склад «Новой Почты» На склад «Новой Почты»
Тариф перевізника
Самовывоз для жителей г.Луцк Самовывоз для жителей г.Луцк
Тариф перевізника
Курьером по Украине (до двери) Курьером по Украине (до двери)
Тариф перевізника

детальніше →

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Приватбанк

Наложенный платёж, Оплата наличными, Онлайн картой Visa/MasterCard (LiqPay), детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Комплектуючі - «AS (Польша) A0250»

Обмотка генератора AS (Польша) AS0037
2 352 ₴
Немає в наявності

Аналоги «AS (Польша) A0250»

Шайба з чорного металу AS (Польша) ARS0015
  • 0 відгуків

79 ₴ сьогодні

Колектор генератора AS (Польша) ASL9008
  • 0 відгуків

156 ₴ сьогодні

Ротор генератора AS (Польша) AR0019
  • 0 відгуків

2 273 ₴ 2 дні

Шків ременя генератора AS (Польша) AP0024
  • 0 відгуків

294 ₴ 2 дні

Регулятор bo 28.3v cg233117, ib297, f00m145246,-297 AS (Польша) ARE0054
  • 0 відгуків

913 ₴ 4 дні

Електричний контактний елемент штекерного типу (male/female) AS (Польша) ACH9025S
  • 0 відгуків

294 ₴ 2 дні

Випрямляч діодний AS (Польша) ARC0198S
  • 0 відгуків

863 ₴ 2 дні

Оригінальні номери

DAF
  • 1387388
  • 1400520
  • 1400520R
  • 1528594

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →