Генератор AS (Польша) A0032(P-INA) (фото 1)
Характеристики
Каталоговий номер
A0032(P-INA)
Виробник
AS (Польша)
Напруга, в
12
Струм зарядки від генератора (а)
90
Якість
STANDARD LINE
Ремінний шків
З ремінним шківом вільного ходу
Нова деталь без застави
Мерседес

Генератор AS (Польша) A0032(P-INA)

  • 0 відгуків

для перевірки сумісності товару

7 878 ₴

  • 2 дні
  • Код: 2580334

Доставка

На склад «Новой Почты» На склад «Новой Почты»
Тариф перевізника
Самовывоз для жителей г.Луцк Самовывоз для жителей г.Луцк
Тариф перевізника
Курьером по Украине (до двери) Курьером по Украине (до двери)
Тариф перевізника

детальніше →

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Приватбанк

Наложенный платёж, Оплата наличными, Онлайн картой Visa/MasterCard (LiqPay), детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «AS (Польша) A0032(P-INA)»

ГЕНЕРАТОР HS Cargo F 032 113 889
  • 0 відгуків

7 024 ₴ сьогодні

Реле зарядки, TDI AS (Польша) ARE0007
  • 0 відгуків

278 ₴ сьогодні

Вставка підшипника генератора AS (Польша) ABEC0002
  • 0 відгуків

50 ₴ сьогодні

Кришка генератора AS (Польша) APC0003
  • 0 відгуків

156 ₴ 2 дні

Ремкомплект стартера (деталі стартера, заглушки, шайби) AS (Польша) ARS0012
  • 0 відгуків

81 ₴ 2 дні

Кришка генератора AS (Польша) AFP9002
  • 0 відгуків

81 ₴ 2 дні

Обмотка генератора AS (Польша) AS0008
  • 0 відгуків

1 606 ₴ 2 дні

Випрямляч діодний AS (Польша) ARC0029
  • 0 відгуків

874 ₴ 2 дні

Підшипник кульковий d>30 AS (Польша) ABE9018(FAG)
  • 0 відгуків

363 ₴ 2 дні

Підшипник кульковий d>30 AS (Польша) ABE9018
  • 0 відгуків

269 ₴ 2 дні

Оригінальні номери

Mercedes
  • A0111540902
  • A011154060283
  • A011154060280
  • A0111540602
  • A010154950280
  • A0101549502
  • A0101546302
  • A011154630280
  • A011154630283
  • A013154360280
  • A0131543602
  • A013154170283
  • A013154170280
  • A0131541702
  • A012154220280
  • A0121542202
  • A012154200280
  • A0121542002
  • 131541702
  • 011154630283
  • 011154630280
  • 0111540902
  • 011154060283
  • 011154060280
  • 0111540602
  • 010154950280
  • 0101549502
  • 0121542002
  • 012154200280
  • 0121542202
  • 101549502
  • 013154360280
  • 0131543602
  • 013154170283
  • 013154170280
  • 0131541702
  • 012154220280
  • 0101546302
Chrysler
  • 5134199AB
  • 05134199AB
DAF
  • 1516476R
  • 1516475R

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →