Диск зчеплення Valeo phc 803887 (фото 1)
Характеристики
Каталоговий номер
803887
Виробник
Valeo phc
Число зубців
18
Профіль маточини
20.54
Вага [кг]
0.99
Внутрішній діаметр
135
Зовнішній діаметр [мм]
200
Нова деталь
Ниссан

Диск зчеплення Valeo phc 803887

  • 0 відгуків

для перевірки сумісності товару

1 466 ₴

Комплекти в яких міститься «Valeo phc 803887»

Аналоги «Valeo phc 803887»

Комплект зчеплення в зборі Blue Print ADN130129
  • 0 відгуків

6 336 ₴ сьогодні

Комплект зчеплення в зборі Blue Print ADN130127
  • 0 відгуків

3 714 ₴ 2 дні

Комплект зчеплення в зборі Blue Print ADN13065
  • 0 відгуків

4 613 ₴ 2 дні

Комплект зчеплення в зборі Valeo phc 801515
  • 0 відгуків

4 268 ₴ сьогодні

Диск зчеплення Blue Print ADN13140
  • 0 відгуків

1 497 ₴ 2 дні

Диск зчеплення Blue Print ADN13141
  • 0 відгуків

1 839 ₴ 2 дні

Диск зчеплення Valeo phc 803705
  • 0 відгуків

2 825 ₴ 2 дні

Комплект зчеплення в зборі Valeo phc NSK-032
  • 0 відгуків

3 955 ₴ завтра

Комплект зчеплення в зборі JAPKO 92151
  • 0 відгуків

4 311 ₴ завтра

Комплект зчеплення в зборі JAPKO 92179
  • 0 відгуків

4 167 ₴ завтра

Оригінальні номери

OEM
  • 301002F200
  • 3010070J01
  • 3010070J02
  • 3010070J12
  • 3010072J00
Nissan
  • 3010071J13
  • 3010072J0A
  • 3010088J00
  • 30100AU000
  • 3010071J12
  • 3010071J02
  • 3010070J13
  • 301002F217
  • 301002F215
  • 301002F205
  • 301002F000
  • 30100BM400

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →