Щіткотримач стартера HS Cargo 132475 (фото 1)
Характеристики
Каталоговий номер
132475
Виробник
HS Cargo
Напруга, в
12
Зовнішній діаметр [мм]
70.5

Щіткотримач стартера HS Cargo 132475

  • 0 відгуків

298 ₴

  • 2 дні
  • Код: 347126

Доставка

На склад «Новой Почты» На склад «Новой Почты»
Тариф перевізника
Самовывоз для жителей г.Луцк Самовывоз для жителей г.Луцк
Тариф перевізника
Курьером по Украине (до двери) Курьером по Украине (до двери)
Тариф перевізника

детальніше →

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Приватбанк

Наложенный платёж, Оплата наличными, Онлайн картой Visa/MasterCard (LiqPay), детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «HS Cargo 132475»

Стартер HS Cargo F 032 113 937
  • 0 відгуків

5 639 ₴ сьогодні

Стартер AS (Польша) S3062
  • 0 відгуків

5 719 ₴ сьогодні

Щіткотримач Era 232000
  • 0 відгуків

225 ₴ завтра

Стартер Era 220350A
  • 0 відгуків

7 209 ₴ завтра

Стартер HS Cargo 113937
  • 0 відгуків

5 678 ₴ 2 дні

Подшипник 19x37x9 (M410X12971) HS Cargo 140412
  • 0 відгуків

301 ₴ 2 дні

Комплект щёток (пр-во CARGO) HS Cargo 140387
  • 0 відгуків

163 ₴ 2 дні

Підшипник CARGO HS Cargo 140301
  • 0 відгуків

144 ₴ 2 дні

Реле втягуюче стартера HS Cargo 133050
  • 0 відгуків

1 663 ₴ 2 дні

Щіткотримач стартера HS Cargo F032132475
  • 0 відгуків

258 ₴ 2 дні

Оригінальні номери

OEM
  • 361004A000
  • 3446620201
  • 3446603200
  • 23378W3410
  • 2330009E10
Hyundai/KIA
  • OK71118400C
  • OK71118400A
  • OK71118400
  • 3610047600
  • 0K71F18400B
  • 0K71118400A
  • 0K71118400
  • OK71F18400B
Nissan
  • M649T05071

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →