Генератор AS (Польша) A3166 (фото 1)
Характеристики
Каталоговий номер
A3166
Виробник
AS (Польша)
Напруга, в
12
Струм зарядки від генератора (а)
160
Якість
STANDARD LINE
Ремінний шків
З ремінним шківом вільного ходу
Версія
TG15C146
Нова деталь без застави

Генератор AS (Польша) A3166

  • 0 відгуків

8 554 ₴

  • 2 дні
  • Код: 1021791

Доставка

На склад «Новой Почты» На склад «Новой Почты»
Тариф перевізника
Самовывоз для жителей г.Луцк Самовывоз для жителей г.Луцк
Тариф перевізника
Курьером по Украине (до двери) Курьером по Украине (до двери)
Тариф перевізника

детальніше →

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Приватбанк

Наложенный платёж, Оплата наличными, Онлайн картой Visa/MasterCard (LiqPay), детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Комплектуючі - «AS (Польша) A3166»

Аналоги «AS (Польша) A3166»

Обгонная муфта INA 535 0117 10 Ina 535010510
  • 0 відгуків

1 356 ₴ сьогодні

Шкив генератора с обгонной муфтой (пр-во INA) Ina 535 0102 10
  • 0 відгуків

1 494 ₴ сьогодні

Механизм свободного хода генератора RENAULT (пр-во Valeo) Valeo phc 588023
  • 0 відгуків

1 099 ₴ сьогодні

Шкив генератора IJS GROUP 30-1054
  • 0 відгуків

1 296 ₴ сьогодні

Муфта генератора, обгонная RENAULTCLIO II (вир-во Valeo) Valeo phc 588005
  • 0 відгуків

1 265 ₴ 2 дні

Кришка підшипника пластикова AS (Польша) ABEP3001
  • 0 відгуків

81 ₴ сьогодні

Колектор ротора генератора AS (Польша) ASL9015A
  • 0 відгуків

136 ₴ сьогодні

Щетки генератора, DB208 (l=15.4 b=4.6 h=6.4) AS (Польша) PX60
  • 0 відгуків

66 ₴ сьогодні

Колектор генератора AS (Польша) ASL9015
  • 0 відгуків

131 ₴ сьогодні

КОМПЛЕКТ ВУГІЛЬНИХ ЩІТОК HS Cargo F 032 902 683
  • 0 відгуків

50 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

Nissan
  • 231000026R
Renault
  • 7711368381
  • 7711497409
  • 8200390676
  • 8200660034

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →