Генератор AS (Польша) A0814S (фото 1)
Характеристики
Каталоговий номер
A0814S
Виробник
AS (Польша)
Напруга, в
12
Струм зарядки від генератора (а)
140
Якість
STANDARD LINE
Ремінний шків
С ремённым шкивом
Версія
F000BL08D2
Нова деталь без застави

Генератор AS (Польша) A0814S

  • 0 відгуків

8 803 ₴

  • 2 дні
  • Код: 2279681

Доставка

На склад «Новой Почты» На склад «Новой Почты»
Тариф перевізника
Самовывоз для жителей г.Луцк Самовывоз для жителей г.Луцк
Тариф перевізника
Курьером по Украине (до двери) Курьером по Украине (до двери)
Тариф перевізника

детальніше →

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Приватбанк

Наложенный платёж, Оплата наличными, Онлайн картой Visa/MasterCard (LiqPay), детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Комплектуючі - «AS (Польша) A0814S»

Аналоги «AS (Польша) A0814S»

Захист підшипника пластиковий AS (Польша) ABEC0008
  • 0 відгуків

80 ₴ сьогодні

Підшипник кульковий d>30 AS (Польша) ABE9006(FAG)
  • 0 відгуків

219 ₴ 2 дні

Кришка підшипника металева AS (Польша) ARS0060
  • 0 відгуків

78 ₴ 2 дні

Підшипник кульковий d>30 AS (Польша) ABE9003
  • 0 відгуків

80 ₴ 2 дні

Ремкомплект стартера (деталі стартера, заглушки, шайби) AS (Польша) ARS0012
  • 0 відгуків

81 ₴ 2 дні

Обмотка генератора AS (Польша) AS0094S
  • 0 відгуків

1 964 ₴ 2 дні

Ротор генератора AS (Польша) AR0086S
  • 0 відгуків

2 259 ₴ 2 дні

Випрямляч діодний AS (Польша) ARC0269S
  • 0 відгуків

2 017 ₴ 2 дні

Оригінальні номери

GENERAL MOTORS
  • 1202381
  • 95523470
  • 95523112
  • 95519913
  • 42609195
  • 42419576
  • 39047352
  • 39007852
  • 13587312
  • 1202478
  • 1202413
  • 95530898

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →