Генератор AS (Польша) A0035 (фото 1)
Характеристики
Каталоговий номер
A0035
Виробник
AS (Польша)
Напруга, в
12
Струм зарядки від генератора (а)
115
Якість
STANDARD LINE
Ремінний шків
Без ремённого шкива
Версія
0123510082
Нова деталь без застави
Мерседес

Генератор AS (Польша) A0035

  • 0 відгуків

для перевірки сумісності товару

7 259 ₴

  • 2 дні
  • Код: 1478753

Доставка

На склад «Новой Почты» На склад «Новой Почты»
Тариф перевізника
Самовывоз для жителей г.Луцк Самовывоз для жителей г.Луцк
Тариф перевізника
Курьером по Украине (до двери) Курьером по Украине (до двери)
Тариф перевізника

детальніше →

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Приватбанк

Наложенный платёж, Оплата наличными, Онлайн картой Visa/MasterCard (LiqPay), детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Комплектуючі - «AS (Польша) A0035»

Аналоги «AS (Польша) A0035»

Генератор HS Cargo F 032 112 197
  • 0 відгуків

9 493 ₴ сьогодні

Підшипник кульковий d>30 AS (Польша) ABE9018(FAG)(BULK)
  • 0 відгуків

370 ₴ сьогодні

Реле зарядки, TDI AS (Польша) ARE0007
  • 0 відгуків

278 ₴ сьогодні

Вставка підшипника генератора AS (Польша) ABEC0002
  • 0 відгуків

50 ₴ сьогодні

Ремкомплект стартера (деталі стартера, заглушки, шайби) AS (Польша) ARS0012
  • 0 відгуків

81 ₴ 2 дні

Випрямляч діодний AS (Польша) ARC0040
  • 0 відгуків

1 229 ₴ 2 дні

Підшипник кульковий d>30 AS (Польша) ABE9018(FAG)
  • 0 відгуків

363 ₴ 2 дні

Підшипник кульковий d>30 AS (Польша) ABE9018
  • 0 відгуків

269 ₴ 2 дні

Підшипник кульковий d>30 AS (Польша) ABE9004
  • 0 відгуків

105 ₴ 2 дні

Ротор генератора AS (Польша) AR0006
  • 0 відгуків

2 862 ₴ 2 дні

Оригінальні номери

Mercedes
  • A013154340280
  • A0111540902
  • A010154960280
  • A0101549602
  • A010154590280
  • A0101545902
  • A011154090280
  • A0111547802
  • A011154780280
  • A0131543402
  • A0131541702
  • A013154150280
  • A0131541502
  • A012154540280
  • A0121545402
  • A012154240280
  • A0121542402
  • A0121542202
  • A0121542002
  • A0121541502
  • A011154780285
  • 131541702
  • 0121542402
  • 0121542002
  • 0121541502
  • 011154780285
  • 011154780280
  • 0111547802
  • 011154090280
  • 0111540902
  • 010154960280
  • 0101549602
  • 0101549502
  • 010154590280
  • 012154240280
  • 0121545402
  • 012154540280
  • 121542002
  • 013154340280
  • 0131543402
  • 0131541702
  • 013154150280
  • 0131541502
  • 0101545902
GENERAL MOTORS
  • 5134204AB
  • 5134204AA
  • 5103886AA
  • 05134204AB
  • 05134204AA
  • 05103886AA
Chrysler
  • 5134204AB
  • 5134204AA
  • 5103886AA
  • 05134204AB
  • 05134204AA
  • 05103886AA
DAF
  • 1516475R
Hitachi
  • 130580

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →