Генератор AS (Польша) A0028 (фото 1)
Характеристики
Каталоговий номер
A0028
Виробник
AS (Польша)
Напруга, в
12
Струм зарядки від генератора (а)
65
Якість
STANDARD LINE
Ремінний шків
С ремённым шкивом
Версія
0120489364
Нова деталь без застави
Ауди
Сеат
Фольксваген

Генератор AS (Польша) A0028

  • 0 відгуків

для перевірки сумісності товару

5 793 ₴

  • 2 дні
  • Код: 954481

Доставка

На склад «Новой Почты» На склад «Новой Почты»
Тариф перевізника
Самовывоз для жителей г.Луцк Самовывоз для жителей г.Луцк
Тариф перевізника
Курьером по Украине (до двери) Курьером по Украине (до двери)
Тариф перевізника

детальніше →

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Приватбанк

Наложенный платёж, Оплата наличными, Онлайн картой Visa/MasterCard (LiqPay), детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Комплектуючі - «AS (Польша) A0028»

Обмотка генератора AS (Польша) AS0058
1 291 ₴
Немає в наявності

Аналоги «AS (Польша) A0028»

Контактний елемент для дроту AS (Польша) ARS0052
  • 0 відгуків

78 ₴ 2 дні

Генератор AS (Польша) A0093
  • 0 відгуків

6 292 ₴ 2 дні

Генератор AS (Польша) A0094
  • 0 відгуків

7 538 ₴ 2 дні

Генератор AS (Польша) A0090
  • 0 відгуків

5 118 ₴ 2 дні

Генератор HS Cargo F 032 112 149
  • 0 відгуків

5 155 ₴ 2 дні

Регулятор напруги генератора AS (Польша) ARE0002
  • 0 відгуків

255 ₴ сьогодні

Обмотка генератора AS (Польша) AS0036
  • 0 відгуків

1 270 ₴ 2 дні

Підшипник кульковий d>30 AS (Польша) ABE9002(FAG)
  • 0 відгуків

138 ₴ 2 дні

Кришка генератора AS (Польша) ABR0058S
  • 0 відгуків

508 ₴ 2 дні

Підшипник кульковий d>30 AS (Польша) ABE9004
  • 0 відгуків

105 ₴ 2 дні

Оригінальні номери

VAG
  • 76903023K
  • 26903023A
  • 26903017AX
  • 26903015EX
  • 26903015E
  • 26903015A
  • 25903023B
  • 076903023K
  • 076903023J
  • 076903023I
  • 069903023F
  • 069903023E
  • 069903017BX
  • 26903023B
  • 330903015
  • 76903023J
  • 76903023I
  • 69903023F
  • 68903033B
  • 68903031KX
  • 68903031K
  • 68903029S
  • 68903017NX
  • 68903017N
  • 49903017AX
  • 49903017A
  • 34903015J
  • 34903015G
  • 068903033B
  • 068903031KX
  • 026903017N
  • 026903017AX
  • 026903017A
  • 026903017
  • 026903015EX
  • 026903015E
  • 026903015DX
  • 026903015D
  • 026903015C
  • 026903015B
  • 026903015A
  • 026903015
  • 025903023B
  • 026903017X
  • 026903023
  • 068903031K
  • 068903029S
  • 068903017SX
  • 068903017NX
  • 068903017N
  • 049903017AX
  • 049903017A
  • 037903023P
  • 034903015J
  • 034903015G
  • 026913015E
  • 026903023B
  • 026903023A
  • 025903017X
DAF
  • 1516544R

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →