Бендикс стартера AS (Польша) SD0014(BOSCH) (фото 1)
Характеристики
Каталоговий номер
SD0014(BOSCH)
Виробник
AS (Польша)
Число зубців
9
Якість
PREMIUM LINE
Внутрішній діаметр
12.00
Напрямок обертання
По годинниковій стрілці
Довжина 1 [мм]
58.8
Зовнішній діаметр 1 [мм]
47.50
Зовнішній діаметр 2 [мм]
25.40
Нова деталь без застави

Бендикс стартера AS (Польша) SD0014(BOSCH)

  • 0 відгуків

507 ₴

Комплекти в яких міститься «AS (Польша) SD0014(BOSCH)»

Аналоги «AS (Польша) SD0014(BOSCH)»

Обгонна муфта Bosch 1986SE1617
  • 0 відгуків

521 ₴ сьогодні

Бендикс стартера Bosch 1986SE0069
  • 0 відгуків

549 ₴ 2 дні

Бендикс стартера AS (Польша) SD0014
  • 0 відгуків

391 ₴ сьогодні

Бендикс стартера AS (Польша) SD0014P
  • 0 відгуків

423 ₴ сьогодні

МЕХАНІЗМ ВІЛЬНОГО ХОДУ СТАРТЕРА HS Cargo F 032 131 104
  • 0 відгуків

378 ₴ сьогодні

Бендикс (z 9) Audi 80 1,6 100 5cyl. benz 84- BMW DB Fiat Asam 99984
  • 0 відгуків

425 ₴ сьогодні

MEATDORIA Бендикс ALFA ROMEO AUDI BMW CITROEN FIAT FORD JEEP LANCIA MERCEDES OPEL PEUGEOT PONTIAC RENAULT Meat & Doria 47003
  • 0 відгуків

424 ₴ 2 дні

Оригінальні номери

VAG
  • 068911335H
  • 068911335E
  • 068911335B
  • 026911335
  • 026911335A
  • 02A911023
  • 035911335B
  • 035911335C
  • 036911335A
  • 049911335A
Bmw
  • 12411722844
Volvo
  • 1363534
GENERAL MOTORS
  • 7527724
  • 90273737
Fiat
  • 82GB11350AA
  • 87GB11350BA
  • 9941314
Mercedes
  • 0001519113
  • A0001519113